Убивство Бабченка роспроп використовує для демонізації української влади й армії

Убивство Бабченка роспроп використовує для демонізації української влади й армії

775
Ukrinform
Що ми бачимо? Знову демонізація українських військових. Знову демонізація української влади, якій "новые смерти нужны как укол наркоману"

Дивлюся, які версії озвучуються щодо вбивства Аркадія Бабченка. Офіційний Київ і офіційна Москва – тут все передбачувано. Але є одна версія, яку починають підхоплювати російські пропагандистські ЗМІ.

Її озвучив російський екс-депутат Ілья Пономарьов, якого так люблять цитувати останнім часом українські ЗМІ. Він написав про це у себе на сторінці у Facebook. Я почула її також у ранковому ефірі 112 каналу.

Він стверджує, що вбивцю потрібно шукати в середовищі колишніх добробатів, бо ніби-то саме бійців добровольчих батальйонів вербують для вбивства російських опозиціонерів.

Але подивіться, як інтерпретують цю заяву російські ЗМІ, наприклад, "Российская газета". Пьотр Ліхоманов у своїй "висновках" йде далі:

"Убивают в сегодняшнем Киеве с неимоверной легкостью: жертвами киллеров становятся не только журналисты, но и простые граждане Украины, без политического прошлого, просто не приглянувшиеся какому-нибудь "ветерану АТО". Еще выше шансы умереть, если ты публично объявляешь себя "врагом России", подавая тем самым заявку на включение в список "сакральных жертв", открытый еще "на майдане", который действующая украинская власть пополняет в обоснование своего существования: новые смерти нужны ей как укол наркоману, вместе с последующим моментом кратковременной эйфории – антироссийской истерикой".

Що ми тут бачимо? Знову демонізація українських військових. Знову демонізація української влади, якій "новые смерти нужны как укол наркоману". До речі, ведучі 112-го навіть не спробували критично підійти до версії Пономарьова і залишили її без будь-якої реакції, і не спробували задати додаткові запитання.

Діана Дуцик
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-