Уряд Пуерто-Рико брехав щодо жертв торішнього урагану

Уряд Пуерто-Рико брехав щодо жертв торішнього урагану "Марія"

Укрінформ
Видання The New England Journal of Medicine провело незалежне дослідження ситуації в Пуерто-Рико та встановило, що від урагану "Марія" в вересні минулого року загинуло не 64 людини, як указав уряд, а понад 5 тис. осіб.

Про це повідомило в вівторок американське центральне видання The Hill.

"Згідно з новим дослідженням The New England Journal of Medicine, в Пуерто-Рико внаслідок урагану "Марія" загинули близько п'яти тисяч людей, що перевищує статистику уряду у понад 70 разів", - зазначається в повідомленні.

Читайте також: Збитки США від урагану "Альберто" можуть скласти $1 мільярд - Bloomberg

У дослідженні, оприлюдненому в вівторок, міститься заклик до уряду острівної країни переглянути "істотно недооцінені" дані, які підтвердили загибель лише 64 людей.

Дослідники провели опитування серед мешканців понад трьох тисяч господарств у Пуерто-Рико, встановивши інформацію про всі смертельні випадки та їх причини після того, як ураган "Марія" обрушився на країну 20 вересня, а також в період ліквідації його наслідків, до завершення 2017 року.

Читайте також: Ураган в Омані та Ємені забрав 5 життів, сорок осіб зникли безвісти

Дослідження показало, що впродовж останніх місяців 2017 року рівень смертності збільшився на 62%, порівняно з тим же періодом в 2016 році.

Нагадаємо: Пуерто-Рико – вільно асоційована держава, яка перебуває під юрисдикцією Сполучених Штатів. Адміністрація Дональда Трампа неодноразово піддавалася критиці через неувагу американського уряду до слабкої інфраструктури острівної держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-