У Росії вирішили не забороняти сервіс Booking.com

У Росії вирішили не забороняти сервіс Booking.com

646
Ukrinform
Ростуризм заявив, що не підтримує пропозицію про обмеження роботи сервісу Booking.com в Росії і не має повноважень на його заборону.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Федеральне агентство по туризму не має повноважень на заборону використання сервісу онлайн-бронювання Booking.com, так само як і планів щодо регулюванню його діяльності", - говориться в повідомленні прес-служби відомства.

Раніше директор департаменту туризму і регіональної політики Мінкультури Ольга Ярилова також заявила, що відомство "не має повноважень на заборону використання сервісу Booking.com, так само як і планів щодо якого-небудь регулювання його діяльності на території Російської Федерації".

Читайте також: У Росії можуть заборонити сервіс Booking.com

Як повідомили російські ЗМІ, до Ростуризму 21 травня надійшов лист Мінкультури з дорученням "розглянути пропозицію на заборону діяльності Booking.com на території Російської Федерації".

З ініціативою ввести обмеження на бронювання через Booking.com тільки російських готелів і тільки для клієнтів, що знаходяться усередині країни, до російського уряду раніше звернувся керівник компанії "Свій туристичний сервіс" Сергій Войтович. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-