Поліція проводить повну евакуацію таборів мігрантів у Парижі

Поліція проводить повну евакуацію таборів мігрантів у Парижі

1231
Ukrinform
Міністерство внутрішніх справ Франції має намір у стислі терміни евакуювати всі незаконні табори, де проживають мігранти, у столиці країни.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коломб, передає RFI.

«23 тис. 300 мігрантів, які проживають у таборах у Парижі, будуть евакуйовані на короткий термін», - сказав Коломб.

Міністр внутрішніх справ попередив, що в ході операції з евакуації буде здійснюватися адміністративний контроль для встановлення осіб, які мають право на притулок, і тих, хто не має наміру залишатися на території країни.

МВС уже критикувало паризьку мерію в неефективних діях у боротьбі із незаконними мігрантськими таборами, зокрема у безрезультативності операцій, які проводилися, а також забезпеченні притулком великої кількості законних прохачів. 

«40% усіх прохачів притулків подають документи в Паризькому регіоні Іль-де-Франс, який може розмістити лише 2%», - вказав міністр.

Читайте також: У Німеччині "по другому колу" перевірять десятки тисяч заяв про надання притулку

Він також закликав мерію Парижа долучитися до операції, оскільки в разі відновлення таборів після евакуації поліцією проведена операція буде безрезультативною.

Коломб запевнив, що поліцейська операція проводитиметься відповідно до вимог надання притулку та вимог чинного законодавства щодо іноземців. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-