Вибори до Європарламенту-2019: що турбує громадян ЄС

Вибори до Європарламенту-2019: що турбує громадян ЄС

Дослідження
1015
Ukrinform
Серед головних питань, які турбують громадян ЄС у контексті проведення у травні 2019 року виборів до Європарламенту, є соціально-економічний добробут, безпека та подолання безробіття серед молоді.

Про це йдеться в оприлюдненому за рік до проведення виборів до Європарламенту дослідженні «Євробарометр», повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Під час майбутньої виборчої кампанії європейці хочуть почути про вирішення питань безпеки, але у ширшому сенсі, ніж міграція. Водночас питання особистого добробуту також високо стоять на порядку денному», - йдеться у висновках дослідження.

Зокрема, 49% громадян турбує боротьба з тероризмом, 48% - подолання безробіття серед молоді, 45% - проблеми імміграції. Окрім цього 42% населення ЄС турбує економічне зростання, 35% - захист довкілля.

«Просування прав людини, демократії, а також соціальних захист громадян ЄС визначили серед своїх пріоритетів 35% респондентів», - заявили автори дослідження.

Читайте також: Назвали остаточну дату виборів до Європарламенту без Британії

«Євробарометр» також засвідчив у 2018 році спостерігається найвищий рівень – 67% – після 1983-го щодо переконання громадян у перевагах членства їхніх країн в ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, чергові загальноєвропейські вибори – до Європарламенту – пройдуть 23-26 травня 2019 року. Волевиявлення пройдуть у 27 країнах ЄС (без Великої Британії), за результатами яких громадяни оберуть 705 депутатів ЄП.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-