На виборах мера Кишинева визначилися учасники другого туру

На виборах мера Кишинева визначилися учасники другого туру

1901
Ukrinform
Представник Партії соціалістів Молдови Іон Чебан та єдиний кандидат від партій «Платформа «Гідність і правда», «Дія та солідарність» і Ліберально-демократичної партії Андрій Настазе проходять у другий тур виборів мера Кишинева.

Такі попередні підсумки голосування, оприлюднені Центрвиборчкомом Молдови після обробки 95% протоколів, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

Згідно з результатами голосування, представник Партії соціалістів Іон Чебан набирає 41,18% голосів, а на другому місці з результатом у 31,9% голосів виборців - Андрій Нестасе.

Читайте також: У Молдові сьогодні обирають мерів Кишинева і Бєльців

Другий тур виборів, згідно із законодавством, відбудеться в неділю, 3 червня.

За даними Центрвиборчкому, явка на виборах в Кишиневі становила 35,5%.

У другому за величиною місті Молдови – Бєльцях, де також пройшли дострокові вибори мера (явка становила близько 35%), після обробки 80% протоколів впевнено лідирує представник проросійської «Нашої партії» Микола Григоришин (близько 62% голосів). На другому місці – висуванець від Партії соціалістів Олександр Усатий (трохи більше 19% голосів).

Як повідомляв Укрінформ, у неділю, 20 травня, в столиці Молдови Кишиневі і в другому за величиною місті країни – Бєльцях – пройшли дострокові вибори мерів. Дострокові вибори керівників місцевої адміністрації також проходять ще в п'ятьох населених пунктах Молдови.

Згідно з законодавством про вибори, якщо жоден із кандидатів не набере більшість голосів виборців (50% плюс 1 голос), через два тижні має відбутися другий тур.

Фото: OMEGA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-