Засновницький з'їзд партії Навального відбувся у Москві без його участі

Засновницький з'їзд партії Навального відбувся у Москві без його участі

Укрінформ
У Москві відбувся засновницький з'їзд партії опозиціонера Олексія Навального без його участі.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"На з'їзді ... прийнято рішення про створення партії, її регіональних відділень і затверджений її статут", - говориться в повідомленні.

Згідно з прийнятим рішенням партія отримала назву "Росія майбутнього". Голову партії з'їзд обирати не став. 

Відзначається, що Навальний на зборах не був присутнім, оскільки Тверський суд Москви 15 травня призначив йому 30 діб адміністративного арешту за повторне порушення встановленого порядку організації публічного заходу після несанкціонованого мітингу 5 травня.

Відкриваючи з'їзд, юрист ФБК Іван Жданов повідомив, що це четвертий засновницький з'їзд партії і сьомий - в цілому. Він висловив упевненість, що партія Навального буде зареєстрована. У той же час він не виключає, що "це не останній з'їзд, який доведеться проводити".

Читайте також: Навальний отримав 30 діб арешту за акцію "Він нам не цар"

"Ми чекали представників міністерства юстиції, але вони не прийшли", - додав Жданов.

За його словами, на з'їзді присутні 124 делегати з 60 суб'єктів РФ. 

Говорячи про цілі нової політсили, юрист ФБК Любов Соболь заявила про необхідність домагатися "реальних змін, реальних реформ", результатом яких стануть суди і слідство, які об'єктивно вестимуть і розглядатимуть справи, гарантії приватної власності, а також боротьба з корупцією.

Як відомо, Навальний з 2014 року намагався зареєструвати партію з назвою "Партія прогресу", у тому числі у черговий раз - в січні поточного року. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-