В уряд Орбана призначили міністрів

В уряд Орбана призначили міністрів

Укрінформ
В Угорщині офіційно призначилиі міністрів уряду прем'єра країни Віктора Орбана.

Про це повідомляє Daily News Hungary

"Президент Угорщини Янош Адер у п'ятницю офіційно призначив міністрів четвертого уряду прем'єр-міністра Віктора Орбана", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Жолт Шем'єн знову став віце-прем'єром Угорщини та міністром, який відповідає за угорські громади за кордоном, церковні справи та національні меншини. Шандор Пінтер продовжує працювати міністром внутрішніх справ. Міністр юстиції Ласло Торчані залишився на своїй посаді, як і глава кабінету міністрів Антал Роган. Петер Сіярто залишається відповідальним за зовнішньополітичні зв'язки та торговельне міністерство, а Янош Сюлі продовжує працювати міністром без портфеля, який відповідає за модернізацію АЕС "Пакш".

Читайте також: Орбана вчетверте переобрали прем'єром Угорщини

В уряді також з'являться нові обличчя і міністерства. Тібор Бенко стане міністром оборони, Міклош Каслер - міністром трудових ресурсів, колишній міністр національної економіки Міхай Варга продовжить працювати в уряді міністром фінансів, Андреа Бартфаі-Магер стане міністром без портфеля з управління національними активами і єдиною жінкою в уряді, Іштван Надь - міністром сільськогосподарського розвитку, Ласло Пальковіч - міністром у справах вищої освіти та інновацій.

Як повідомлялося, 10 травня парламент Угорщини переобрав Орбана прем'єр-міністром Угорщини.

Фото: dailynewshungary.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-