У Чехії домовились про коаліційну угоду

У Чехії домовились про коаліційну угоду

Укрінформ
У Чехії голова правлячої партії ANO Андрій Бабіш і глава соціал-демократичної партії Ян Гамачек узгодили текст майбутньої коаліційної угоди.

Про це повідомляє Radio Praha.

"Виступаючи в парламенті перед журналістами, Ян Гамачек повідомив, що були врегульовані всі питання гарантій, на яких наполягали соціал-демократи. З точним текстом угоди керівництво ЧСДП (Чеська соціал-демократична партія - ред.) буде ознайомлено в п'ятницю, 11 травня", - йдеться в повідомленні.

Бабіш не прокоментував зміст коаліційної угоди, проте зазначив, що депутати від ANO, на його думку, «будуть нею задоволені».

Гамачек позитивно відповів на запитання, чи внесений в договір пункт, згідно з яким прем'єр зобов'язаний подати у відставку в разі відставки всіх членів кабінету від ЧСДП.

Він також підтвердив, що в угоді врегульовано умову, висунуту соціал-демократами, що член уряду повинен залишити своє крісло в разі винесення щодо нього судом обвинувального вироку.

Читайте також: У Чехії не виробляли і не зберігали "Новічок" – прем’єр

«З моєї точки зору, так, але зачекайте появи конкретного тексту», - порадив Гамачек журналістам.

Як відомо, Чехія чекає формування нового уряду вже більше шести місяців, оскільки більшість партій відмовилися співпрацювати з рухом ANO, керівник якого Андрій Бабіш зіткнувся з обвинуваченнями в шахрайстві з коштами ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-