У Литві залишили в силі заборону на рік ретрансляції РТР-Планети

У Литві залишили в силі заборону на рік ретрансляції РТР-Планети

798
Ukrinform
Головний адмінсуд Литви залишив в силі рішення Литовської комісії з телебачення і радіо, згідно з яким на рік заборонена ретрансляція російського телеканалу "РТР-Планета".

Про це повідомляє портал Delfi.lt.

«3 травня суд (ГАСЛ - ред.) відхилив скаргу компанії  Init з приводу тимчасової заборони на ретрансляцію каналу «РТР-Планета» та інших його версій, визначення суду оскарженню не підлягає», - говориться в повідомленні.

Компанія Init оскаржила рішення ЛКТР впродовж року не ретранслювати канал "РТР-Планета" (у зв'язку з підбурюванням до війни і розпалюванням міжнаціонального розбрату). Проте ГАСЛ своїм рішенням від 3 травня залишив у силі рішення суду першої інстанції - Вільнюського окружного адміністративного суду.

Раніше ЛКТР призначила компанії Init за недотримання заборони на ретрансляцію каналу "РТР Планета" штраф у розмірі 150 тис. євро. Встановлено, що Init транслювала іншу версію цього ж каналу під назвою "Росія РТР".

Читайте також: У В'ятровича відреагували на "радянську" сукню від Adidas

Як повідомляв Укрінформ, 14 лютого Литовська комісія по радіо і телебаченню (ЛКРТ) зобов'язала ретранслючі компанії країни з 23 лютого на рік обмежити показ у Литві передач російського телеканалу "РТР-Планета". ЛКТР обгрунтувала це рішення тим, що за останній рік в програмах каналу встановлено три випадки, коли були зафіксовані порушення у зв'язку з підбурюванням до війни і ненависті. Комісія стверджує, що в показаній у березні минулого року передачі каналу "РТР-Планета" звучали загрози на адресу США, заклики відновити СРСР з усіма колишніми територіями. У іншій передачі в травні прозвучали загрози окуповувати країни Балтії.

Ретрансляція зареєстрованого в Швеції телеканалу "РТР-Планета" в Литві за підбурювання до війни і розпалювання ненависті заборонялася вже двічі - в 2015 і в 2016 роках. Після цих санкцій комісія як і раніше фіксувала порушення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>