У Німеччині, Австрії та Швейцарії пройшли демонстрації за повну легалізацію коноплі

У Німеччині, Австрії та Швейцарії пройшли демонстрації за повну легалізацію коноплі

1662
Ukrinform
Акції за повну легалізацію канабісу відбулися у 21 місті німецькомовних країн у суботу, 5 травня. У них взяли участь кілька тисяч чоловік.

Про це повідомляє DW, посилаючись на інформаційне агентство dpa.

На акції в рамках "Глобального маршу за марихуану" вийшли жителі 21 міста ФРН, Австрії і Швейцарії, у тому числі Берліна, Кельна, Дюссельдорфа і Дрездена, йдеться в інформації.

Учасники акцій несли банери "Здоров'я замість кримінального переслідування" і "Легалізація витає в повітрі". У Нюрнберзі в демонстрації взяли участь близько тисячі осіб, а в Ростоку акція зібрала майже 400 учасників.

Читайте також: Канада готується легалізувати марихуану

Як повідомлялося, в березні 2017 року в Німеччині дозволили використовувати коноплю в якості лікувального засобу. З 2019 року лікарські препарати планується виробляти не тільки з імпортованого канабісу, а також з коноплі, вирощеної на території ФРН. Німецьке агентство з контролю за каннабісом дуже суворо підходить до вибору виробників для місцевого ринку і відбирає їх виключно на конкурсній основі.

На початку січня з пропозицією повністю легалізувати торгівлю канабісом виступив Союз службовців німецької кримінальної поліції (BDK): на думку поліцейських, існуючі обмеження створюють передумови для розвитку чорного ринку. У той же час місцеві імпортери конопель поки говорять лише про поставку канабісу аптекам.

Фото: DPA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>