Маршалок Сенату не хоче "конституційного" референдуму в День незалежності Польщі

Маршалок Сенату не хоче "конституційного" референдуму в День незалежності Польщі

609
Ukrinform
Маршалок польського Сенату Станіслав Карчевський скептично налаштований щодо проведення референдуму, який запропонував президент Анджей Дуда, у День незалежності Польщі 11 листопада.

Про це він заявив в ефірі телеканалу TVP.

"Ми ще дискутуватимемо щодо терміну (проведення референдуму), оскільки я не оптимістично налаштований щодо нього",- заявив Карчевський.

Він додав, що хоча президент Дуда однозначно вказав на термін проведення референдуму (10-11 листопада), переговори щодо цього питання ще триватимуть.

Карчевський наголосив, що референдум щодо внесення змін до Конституції країни є дуже потрібним, оскільки попередній Основний закон Польщі був прийнятий в 1997 році посткомуністичною більшістю і зараз не відповідає реаліям часу.

Читайте також: Дуда кличе поляків на референдум — обговорити зміни до Конституції

Як інформувалося, під час виступу на Замковій площі у Варшаві з нагоди Дня Конституції 3 травня Дуда запропонував провести у листопаді цього року, в День незалежності, консультаційний референдум щодо внесення змін до Конституції.

Він висловив переконання, що через майже 30 років після відновлення справжньої державності і 20 років після затвердження попередньої Конституції настав час оцінити, наскільки польський Основний закон відповідає сучасним реаліям.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>