Суд ЄС відмовився викреслювати Азарова із санкційних списків

Суд ЄС відмовився викреслювати Азарова із санкційних списків

Укрінформ
Європейський суд відмовився скасовувати санкції проти колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

Рішення розміщено на сайті суду в четвер, 26 квітня.

«Четверта апеляція відхилена. Тобто, заява має бути повністю відхилена без необхідності розгляду клопотання заявника щодо заходів з організації процедури або, у якості альтернативи, прохання про підтримку наслідків рішення 2016/318, прийнятого Радою (ЄС)», - йдеться в рішенні суду.

Суд робить висновок про те, що Рада ЄС діяла у відповідності з вагою доказів і не зробила помилки, визнаючи, що в листі від 30 листопада 2015 року наведено достатні докази на підтримку того факту, що під час ухвалення рішення позивач був об'єктом кримінального розгляду в справах, які українські судові органи класифікували як незаконне привласнення державних коштів та зловживання службовим становищем. Це і стало причиною накладення санкцій.

Читайте також: Спецкомітет ПАРЄ розійшовся, не розглянувши рішення щодо делегації Росії

Як повідомлялося, колишній глава уряду України оскаржував це рішення про введення проти нього у 2016 році санкції Радою Європейського Союзу.

У висновку постанови, де перераховується вся хронологія подій, вказується, що позивач, тобто Микола Азаров, має до того ж відшкодувати свої власні юридичні витрати і витрати Ради ЄС.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-