Не вистачило голосу: Фейгін розповів, як його позбавляли статусу адвоката

Не вистачило голосу: Фейгін розповів, як його позбавляли статусу адвоката

1021
Ukrinform
Російського юриста Марка Фейгіна, який захищав журналіста Укрінформу Романа Сущенка, позбавили адвокатського статусу після голосування ради Адвокатської палати Москви більшістю в один голос.

Про це Фейгін розповів в інтерв'ю Укрінформу.

"Хочу відразу сказати, що попередня інформація, ніби на мою підтримку виступав тільки Генрі Резник, виявилася неточною. Як вдалося дізнатися, з 11 членів ради Адвокатської палати Москви на мою підтримку висловилися п'ятеро, проти мене проголосували шестеро. Знаю також, що активно проти мене виступав віце-президент Адвокатської палати Москви Вадим Клювгант, який за старою звичкою вважається прогресивним діячем, лібералом (Клювгант був захисником Ходорковського у "справі ЮКОСа" - ред.) Але тепер, як бачимо, перейшов на позиції сервільності", - сказав Фейгін.

Він також повідомив, що його інтереси на розгляді представляли адвокат сім'ї Бориса Нємцова Вадим Прохоров, а також Володимир Краснов, який захищав Платона Лебедєва, засудженого у справі ЮКОСа разом з Михайлом Ходорковським.

Читайте також: Фейгін оскаржить позбавлення адвокатського статусу

Як повідомлялося, російського юриста Марка Фейгіна, який є захисником журналіста Укрінформу Романа Сущенка, 24 квітня на раді Адвокатської палати Москви позбавили статусу адвоката. Фейгін має намір опротестовувати це рішення.

Раніше він захищав українських політв'язнів Надію Савченко, Мустафу Джемілєва, Ільмі Умерова.

Повне інтерв'ю з Марком Фейгіним читайте згодом на сайті Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>