Сьогодні у ПАРЄ говоритимуть про внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні у ПАРЄ говоритимуть про внутрішньо переміщених осіб

745
Ukrinform
Сьогодні у ПАРЄ розглядатимуть доповіді та приймуть резолюції про гуманітарні потреби та права внутрішньо переміщених осіб в Європі, а також про стандарти ЗМІ й кодекс журналістів.

Про це йдеться у порядку денному весняної сесії ПАРЄ.

Сьогодні у сесійній залі виступить Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії, яка нині головує в Комітеті міністрів Ради Європи.

Також депутатам представлять доповідь про ситуацію в Лівії: перспективи та роль Ради Європи. Друга запланована на сьогодні доповідь - про захист редакційної цілісності, в якій йтиметься про редакційні стандарти сучасних ЗМІ, дотримання кодексів поведінки, етичних норм і т.п.

Читайте також: Визнання Європарламентом окупації Донбасу Росією наближає Путіна до Гааги

У ході «сайд івентс» (подій поза порядком денним сесії) сьогодні обговорюватимуть, відповідальність та роль парламентаріїв у вирішенні проблем внутрішньопереміщених осіб, переслідування християн у світі в 2018 році, місцеві вибори та свободу Інтернету в Білорусі, недоліки та проблеми використання регіональних мов або мов нацменшин на місцевому та регіональному рівнях, захист правозахисників у державах-членах Ради Європи та інші. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-