Білорусь побачила в Сирії загрозу

Білорусь побачила в Сирії загрозу "неконтрольованої ескалації"

Укрінформ
Республіка Білорусь рішуче засуджує авіаудари США, Великої Британії та Франції по сирійських об'єктах, які могли використовуватися для виробництва хімічної зброї, і закликає до мирного вирішення конфлікту.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ країни.

"Республіка Білорусь рішуче засуджує удари, нанесені по території Сирійської Арабської Республіки 14 квітня 2018 р.", - йдеться у заяві.

У відомстві наголосили на думці про те, що через подібні дії ситуація у Сирії перетворюється у "міждержавний збройний конфлікт, який загрожує подальшою неконтрольованою ескалацією, що виходить за рамки регіону".

Читайте також: Росія скликає екстрене засідання Радбезу ООН щодо Сирії

Білорусь закликала всі сторони негайно припинити застосування військової сили і шукати шляхи врегулювання конфліктів мирним шляхом.

Як повідомлялося, сьогодні вночі США, Велика Британія і Франція завдали ударів по декількох об'єктах на території Сирії, які могли використовуватися для виробництва хімічної зброї. НАТО, ЄС, Канада, Австралія, Чехія і Туреччина виступили на підтримку ухвалення заходів для зменшення можливостей режиму Асада проводити хімічні атаки проти сирійського народу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-