Британія поновила розслідування смерті свідка у справі Магнітського

Британія поновила розслідування смерті свідка у справі Магнітського

Укрінформ
Центральний кримінальний суд Олд Бейлі в Лондоні поновив розслідування обставин загибелі російського фінансиста та інформатора у справі Магнітського Олександра Перепеличного, який, можливо, був отруєний.

Про це повідомляє ВВС.

"В Олд Бейлі поновили розслідування смерті російського бізнесмена, який міг бути отруєний", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, інформатор спецслужб у справі Магнітського Олександр Перепеличний переїхав до Лондона в 2010 році. Він помер під час пробіжки в 2012 році від серцевого нападу. Як вважалося спочатку, його смерть була природною. Однак через два роки після закриття справи компанія зі страхування життя Перепеличного замовила нову серію тестів, а адвокати розповіли в суді, що в шлунку Перепеличного були виявлені сліди хімічної речовини, яку одержують з отруйної рослини gelsemium elegans (гельземіум витончений), що росте в Азії.

За однією з розглянутих у суді версій, в день смерті Перепеличний з'їв зелений борщ, який і був отруєний. За словами адвоката, поліція "вимила" вміст шлунка бізнесмена, але у збережених матеріалах були виявлені сліди рослинної отрути. Адвокат в суді вказав, що в день смерті поліція також не взяла свідчення у вдови Перепеличного. 44-річний Перепеличний помер під час пробіжки біля свого будинку у містечку Вейбридж, неподалік Лондона, у листопаді 2012 року.

Як зазначається, розслідування відновилося на чотири дні, протягом яких заслухають коронера, фахівців із рослин і токсикологів.

Читайте також: Свідка у справі Магнітського вбили за прямим наказом Путіна - ЗМІ

Раніше Управління директора Національної розвідки США (ODNI) підготувало і передало британським спецслужбам доповідь про те, що російського фінансиста та інформатора у справі Магнітського Олександра Перепеличного було "швидше за все, убито за прямим наказом Путіна або людей, близьких до нього".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-