Китай виступив за покарання причетних до хіматаки в Солсбері

Китай виступив за покарання причетних до хіматаки в Солсбері

Укрінформ
Офіційний Пекін виступає проти будь-якого застосування хімічної зброї будь-де у світі, незалежно від обставин, та закликає притягти до відповідальності всіх причетних до хіматаки в Солсбері.

Про це заявив у четвер на засіданні постійний представник Китаю при ООН Ма Чжаосюй, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Китай рішуче виступає проти використання хімічної зброї будь-якою країною, організацією або будь-ким за будь-яких обставин. Будь-яка сторона, будь-хто, причетний до застосування хімічної зброї (в британському місті Солсбері – ред.), повинен бути притягнутий до відповідальності", - заявив глава делегації КНР при ООН.

Читайте також: Британія пояснила в ООН, чому вважає Росію причетною до хіматаки в Солсбері

При цьому представник Китаю наголосив, що всі питання повинні розглядатися відповідно до Конвенції про заборону хімічної зброї та в межах повноважень ОЗХЗ.

Він підкреслив, що КНР "уважно слідкує" за розслідуванням справи отруєння Скрипалів хімічною речовиною у Великій Британії. "Те, що зараз необхідно зробити – знайти істину, провести комплексне, неупереджене й об'єктивне розслідування та на основі доказів зробити висновки", - наголосив постійний представник Китаю при ООН.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер в Раді Безпеки ООН у Нью-Йорку відбулося засідання на вимогу делегації Росії, пов'язане із застосуванням бойової хімічної речовини на території Великої Британії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-