Президенти США і країн Балтії обговорили присутність американських сил в регіоні

Президенти США і країн Балтії обговорили присутність американських сил в регіоні

Укрінформ
Американська присутність у Балтійському регіоні буде збережена, так само як і посилюватимуться заходи стримування військових загроз з боку Росії.

Про це йшлося під час спільної прес-конференції президентів США, Литви, Латвії і Естонії в вівторок у Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Під час цього саміту ми обговорили з президентом Трампом питання безпеки в нашому регіоні. Я впевнений, що ця дискусія дуже допоможе в тому, щоб продовжити будь-який політичний діалог з нашим східним сусідом, Росією", - зауважив у цьому зв'язку президент Латвії Раймондс Вейоніс.

Читайте також: США і країни Балтії укладають угоди щодо крупних поставок зрідженого газу

Він підкреслив, що сторони погодились посилити співпрацю у сфері безпеки та оборони в регіоні. Крім того, за його словами, під час саміту було підтверджено, що "військова присутність США в регіоні буде збережена, і що Сполучені Штати готові продовжити підтримку в процесі зміцнення обороноздатності країн Балтії".

У цьому зв'язку, під час зустрічі в Вашингтоні чотири лідери обговорили спільні зусилля в боротьбі з гібридними погрозами, небезпекою у кібер-сфері, боротьби з пропагандою, а також у окремих питаннях енергетичної безпеки та у сфері оборони.

Читайте також: Балтійські країни проситимуть США посилити протиракетний щит – ЗМІ

Як повідомила під час прес-конференції президент Естонії Керсті Кальюлайд, йшлося також про можливості стримування військових загроз.

"Що стосується протиповітряної оборони, так, ми обговорювали можливості стримування для того, щоб бути певними, що наше стримування є реальним для будь-кого, хто може поставити це під сумнів", - підкреслила президент Естонії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-