Росія висилає чорногірського дипломата

Росія висилає чорногірського дипломата

Укрінформ
У Росії оголосили про висилку співробітника чорногірського посольства.

Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ РФ.

Відзначається, що в МЗС Росії для вручення відповідної ноти був викликаний посол Чорногорії Раміз Башич.

"Йому було вручено ноту протесту і заявлено, що у відповідь на необгрунтовані вимоги Чорногорії про вислання російського дипломатичного співробітника на підставі бездоказових обвинувачень Великої Британії на адресу Росії через т.з. "справу Скрипалів" російська сторона оголошує persona non grata співробітника чорногорського посольства", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Росіяни вивезли всі речі з генконсульства у Сіетлі

Як повідомлялося, уряд Чорногорії 28 березня оголосив персоною нон грата одного російського дипломата і відкликав згоду на призначення почесного консула РФ в країні.

Загалом близько 30 країн, а також НАТО вирішили вислати російських дипломатів у відповідь на застосування Росією бойової хімічної речовини у британському Солсбері, де 4 березня був отруєний екс-офіцер Головного розвідувального управління РФ Сергій Скрипаль і його дочка.

У свою чергу в Росії 30 березня заявили, що висилають дипломатів 23 країн, і додали, що залишають за собою право на кроки у відповідь і щодо Бельгії, Угорщини, Грузії і Чорногорії, які також вирішили вислати співробітників російських диппредставництв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-