Волоколамська задуха: жителям міста роздали респіратори

Волоколамська задуха: жителям міста роздали респіратори

Укрінформ
У підмосковному Волоколамську, де 21 березня на полігоні "Ядрове" стався викид газу звалища, сьогодні набуває чинності режим підвищеної готовності, людям роздали маски і респіратори.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Режим підвищеної готовності вводиться у Волоколамську 30 березня. Про введення режиму надзвичайної ситуації доки мови не йде", - заявили в регіональному главку.

Як зазначається, жителям міста вже видана перша партія засобів індивідуального захисту. "Йдеться про респіратори і маски. Готується до закупівлі місцевою владою ще одна партія таких засобів", - сказали в главку.

У відомстві уточнили, що режим підвищеної готовності має на увазі цілий комплекс заходів. Серед них - обмеження на ввезення сміття на полігон, регулярні виміри повітря і інформування населення.

Читайте також: Блискуча перемога Путіна: Волоколамськ, Кемерово - що далі?

Як повідомлялося, 21 березня на полігоні "Ядрове" стався викид газу звалища. Станом на 26 березня по медичну допомогу з моменту викиду звернулися 222 дитина і 93 дорослих.

Жителі Волоколамського району звернулися до суду з вимогою закрити полігон. Поки було зменшено кількість відходів, що звозять на "Ядрове" - полігон прийматиме їх до 14 квітня. На звалищі розміщено аерозольні гармати, також запланована установка факела з системою моніторингу і спецобладнання для проколів в тілі полігону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-