США відповіли на

США відповіли на "дискримінаційну" торговельну політику Китаю

Укрінформ
Президент США Дональд Трамп підписав Меморандум щодо дій Сполучених Штатів у відповідь на "дискримінаційну" торговельну політику Китаю щодо США.

Церемонія затвердження документа відбулася в четвер у Білому домі, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Торговельний представник повинен вжити всіх необхідних заходів згідно з розділом 301 Закону (19 U.S.C. 2411) для протистояння дії, політиці та практиці Китаю, які є необґрунтованими або дискримінаційними, а також утискують або обмежують торгівлю Сполучених Штатів", - зазначається в тексті документа.

Торговельний представник також має розглянути питання, чи повинні такі дії включати підвищення тарифів на товари з Китаю, наголошується в Меморандумі.

Читайте також: Угода зі США про краще виконання податкових правил готова до ратифікації в Раді

Президент зобов'язав торгпреда також оголошувати список продукції, на яку планується підвищити тарифи, продовж 15 днів з дати публікації Меморандуму. На нього також покладається обов'язок вирішення суперечок в рамках СОТ, передусім, що стосується "дискримінаційної практики ліцензування Китаю".

При цьому передбачається обмеження інвестицій Китаю в економіку Сполучених Штатів "у галузях чи технологіях, які вважаються важливими для США".

Через 60 днів дії Меморандуму торговельний представник США має звітувати про досягнутий прогрес у просуванні положень документа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-