Канада направить миротворців до Малі – ЗМІ

Канада направить миротворців до Малі – ЗМІ

Укрінформ
Цього року Канада відправить контингент миротворців та гелікоптери до африканської країни Малі.

Про це пише канадський суспільний мовник CBC News.

«Цього року армія Канади розгорне гелікоптери та допоміжні сухопутні підрозділи, у тому числі медичні, у західноафриканській країні Малі», - йдеться у матеріалі.

За інформацією видання, офіційне оголошення з цього приводу буде зроблено у понеділок. «Точна кількість гелікоптерів та особового складу, який направиться до Малі, досі визначається, однак ООН вже отримав заяву Канади про участь в операції», - пише CBC News.

Читайте також: Порошенко сподівається на підтримку нового уряду ФРН щодо миротворців

При цьому канадські гелікоптери найвірогідніше замінять німецькі, які вже тривалий час виконують транспортні та медичні завдання у Малі. «Канадський високопосадовець повідомив, що уряд країни отримав запевнення від ООН, що канадські пілоти й сухопутні підрозділи будуть замінені миротворцями з інших країн після 12 місяців служби у Малі», - зазначає автор.

CBC News додає, що канадський уряд давно обіцяє збільшити участь Канади у міжнародних миротворчих місіях, але довгий час не дотримував свого слова. «ООН неодноразово просила Канаду про допомогу у місії в Малі, яка є найкривавішою з часу виникнення концепції миротворчості. Станом на кінець лютого, у Малі загинуло 162 миротворці, хоча місія розпочалася у 2013 році», - підсумовує CBC News.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-