МН17: прем’єр Нової Зеландії прокоментувала резонансну заяву свого заступника

МН17: прем’єр Нової Зеландії прокоментувала резонансну заяву свого заступника

3114
Укрінформ
Прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн опинилася під шквалом критики через коментарі свого заступника Вінстона Пітерса щодо недоведеності вини Росії у збитті МН17.

Про це повідомляє новозеландське видання NZ Herald.

"Ніхто не оспорює той факт, що малайзійський літак був збитий ракетою російського виробництва, нам залишається дізнатися, хто відповідальний за запуск ракети... Жодних дискусій, що це була не російська ракета - нема", - заявила прем’єр, намагаючись пояснити ремарки Пітерса.

На думку Ардерн, основний меседж міністра полягав у тому, що Нова Зеландія повинна прагнути розширення мережі країн, з якими можна встановити зону вільної торгівлі.

Читайте також: Луценко обговорив з послом Нідерландів розслідування MH17

Вона також наголосила, що переговори про ЗВТ з ЄС залишаються пріоритетом уряду, хоча керівник зовнішньополітичного відомства Нової Зеландії говорив, що угода з країнами Митного союзу більш підготовлена, чим викликав стурбовану реакцію представництва ЄС у Новій Зеландії.

Ардерн підкреслила, що Пітерс мав на увазі чесність міжнародних відносин і говорив про те, що багато країн попри санкції продовжують торгувати з РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-