Американці вважають Трампа найгіршим президентом із часів Другої світової

Американці вважають Трампа найгіршим президентом із часів Другої світової

Опитування
974
Укрінформ
Нинішній президент США Дональд Трамп вчергове став лідером негативних рейтингів, які цього разу визначили його як найгіршого президента Сполучених Штатів з часів Другої світової.

Про це свідчать результати соціологічного опитування американських виборців, проведеного Quinnipiac University, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Як каже 41% виборців, Дональд Трамп – найгірший із 13-ти президентів, які перебували на цій посаді з часів завершення Другої світової війни", - зазначається в підсумках опитування.

У відповідь на запитання, хто ж був кращим главою Білого дому за ці часи, 28% назвали Рональда Рейгана, 24% опитаних віддали перевагу Бараку Обамі й по 10% отримали Білл Клінтон і Джон Кеннеді. Президент Трамп є п'ятим у цьому списку з 7% підтримки виборців.

Водночас, у відповідях на запитання, чи схвалюєте ви (або ні) те, як президент веде справи, Дональд Трамп отримав здебільшого негативний рейтинг. Найменшу підтримку нинішній президент має від жінок, 62% з них не підтримують його діяльності.

Несприйняття політики Трампа серед чорних виборців також сягає високого показника – 86%, крім того він мало популярний серед населення латиноамериканського походження, 68% якого висловилися негативно.

Читайте також: Від Трампа йде головний економічний радник

У питаннях зовнішньої політики діючого президента розуміють лише 33% опитаних, 61% негативно оцінюють його діяльність.

В опитуванні навіть пропонувалося оцінити те, як Трамп реагує на питання, пов'язані з президентом Росії Путіним. Із загальної кількості, 63% незадоволені тим, як  Трамп веде ці справи. При цьому 61% вважає, що адміністрація має зробити більше для того, щоб захистити вибори до Конгресу від можливого втручання Росії.

Тим часом 58% (проти 28%) переконані, що спецпрокурор Роберт Мюллер веде справедливе розслідування щодо можливих зв'язків кампанії Трампа і російського уряду.

Опитування Quinnipiac University, яке очолив доктор філософії Дуглас Шварц проводилося вибірково у кількох штатах США.

Фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-