Ангола пропонує інвесторам ліцензії на видобуток алмазів - 02.03.2018 23:04 — Новини Укрінформ
Ангола пропонує інвесторам ліцензії на видобуток алмазів

Ангола пропонує інвесторам ліцензії на видобуток алмазів

1381
Ukrinform
Ангола запропонувала інвесторам ліцензії на видобуток алмазів, якими раніше володіла донька колишнього президента країни і найбагатша жінка Африки Ізабель душ Сантуш.

Про це Reuters з посиланням на відеозапис закритого засідання представників гірничодобувної індустрії, що проходило в Кейптауні в минулому місяці.

Як зазначається, на цьому засіданні голова національної алмазодобувної компанії Анголи Жозе Мануель Гангу Жуніор заявив, що термін дії тих ліцензій закінчився і тепер вони доступні для нових інвесторів.

«Строк дії тих ліцензій закінчився. Тепер у нас немає жодних зобов'язань перед колишніми власниками цих проектів. Ми готові почати з нуля і обговорити кращі умови, кращі можливості заради блага Endiama, нашої країни і потенційних акціонерів»,- заявив Жуніор.

Читайте також: США запровадили санкції проти осередків ІДІЛ в Азії та Африці

У числі родовищ, на які можна отримати ліцензію, за даними Reuters, вказувалися Камафука-Камазамбо, Мулепе, Сангаміна, Чирі і Чиеги — всі вони розташовані в північно-східних провінціях Північна Лунда і Південна Лунда. Ліцензії на родовища Камафука-Камазамбо і Чирі раніше належали душ Сантуш.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>