Міжпарламентська Конференція в Кишиневі зібрала більше 150 учасників

Міжпарламентська Конференція в Кишиневі зібрала більше 150 учасників

952
Укрінформ
У Кишиневі в п'ятницю, 2 березня, проходить перша міжпарламентська конференція «Грузія, Республіка Молдова та Україна: Східне партнерство і сучасні виклики безпеки».

У конференції візьмуть участь більше 150 осіб - керівники і члени парламентів, дипломати, депутати Європарламенту, конгресмени США, відомі міжнародні експерти, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

Учасники форуму обговорять питання економічної, інформаційної та енергетичної безпеки, а також проблеми правової сфери в Україні, Молдові і Грузії.

Очікується, що за підсумками конференції Молдова, Україна і Грузія підпишуть спільну Декларацію про регіональну безпеку і перспективи європейської інтеграції.

Читайте також: Рада ратифікувала угоду з Молдовою про спільний контроль на кордоні

Форум проводиться за ініціативи голови парламенту Молдови Андріана Канду, голови Верховної Рады України Андрія Парубія і спікера грузинського парламенту Іраклія Кобахідзе.

 Як повідомили в прес-службі парламенту Молдови, свою участь в роботі форуму вже підтвердили колишній заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу, виконуючий віце-президент Атлантичної Ради Деймон Уілсон, директор Євразійського центру Джон Хербст, екс-посол США в Молдові Асіф Чодрі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-