Іран погрожує вийти з ядерної угоди і висуває умови

Іран погрожує вийти з ядерної угоди і висуває умови

638
Укрінформ
Іран вийде з ядерної угоди, якщо вона не приноситиме економічної вигоди, а великі світові банки не розпочнуть з ним співпрацю.

Про це у четвер заявив заступник міністра закордонних справ Ірану Аббас Аракчі, пише Reuters.

"Якщо така сама політика непорозуміння і невпевненість у Спільному всеосяжному плані дій продовжуватиметься, якщо компанії та банки не працюватимуть з Іраном, то ми не зможемо продовжувати знаходитися в угоді, яка нам не надає переваг. Це - факт", - сказав він.

Як повідомлялося, 12 січня американський президент Дональд Трамп поставив ультиматум європейським лідерам, аби вони погодилися виправити "жахливі недоліки іранської ядерної угоди", або він не продовжить скасування американської частини санкцій проти Ірану.

Читайте також: США відмовляються від "чорного списку країн"

Санкції США оновляться, якщо Трамп до 12 травня не надасть нову відстрочку.

Водночас, заступник міністра закордонних справ Ірану Аббас Аракчі застеріг сторони - якщо угода провалиться, то світ зіткнеться з новою ядерною кризою.

Ядерну угоду або Спільний всеосяжний план дій було підписано в липні 2015 між Іраном та Британією, Китаєм, Францією, Німеччиною, Росією та США. В цій угоді прописано, що Іран повинен обмежити свою ядерну програму для скасування міжнародних санкцій, які сильно скоротили економіку країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-