Постпред США при ООН відповіла на вимогу представника Палестини

Постпред США при ООН відповіла на вимогу представника Палестини "заткнутися"

Укрінформ
Постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі заявила, що й надалі говоритиме "сувору правду" щодо палестинського керівництва.

Так вона відреагувала у вівторок у Раді Безпеки Організації на висловлену раніше палестинським представником рекомендацію "заткнутися" й не критикувати їхнього лідера Махмуда Аббаса, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Я не скористаюся порадою, яку нещодавно озвучив ваш високопоставлений переговірник Саєб Ерекат. І я не заткнуся. Я, радше, говоритиму в поважному тоні сувору правду", - заявила Гейлі.

Вона адресувала свою промову главі Палестинської національної автономії (ПНА) Махмуду Аббасу, який виступив на засіданні у вівторок, але швидко пішов, не дочекавшись відповіді Ізраїлю та Сполучених Штатів.

Читайте також: Трамп сумнівається, що Ізраїль та Палестина хочуть миру

Водночас Гейлі, як і представник Ізраїлю, привітала участь Аббаса у засіданні Ради Безпеки ООН та висловила жаль, що він швидко пішов, не дочекавшись відповіді інших сторін.

Кілька тижнів тому представник у переговорах від ПНА лідер "Організації визволення Палестини" Саєб Ерекат заявив у одному з інтерв'ю, що Ніккі Гейлі має "заткнутися" й не критикувати останню промову Махмуда Аббаса, який назвав Ізраїль "колоніальним проектом, що не має нічого спільного з євреями". Він звинуватив Гейлі у спробі повалення "демократично обраного палестинського президента".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-