Путін пообіцяв нову еру відносин і атакував Грузію та Україну - Моравецький

Путін пообіцяв нову еру відносин і атакував Грузію та Україну - Моравецький

4806
Ukrinform
Про агресію Росії проти України і Грузії не слід забувати, до агресора не може бути жодного поблажливого ставлення.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки в суботу, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Президент Росії Володимир Путін під час промови тут 11 років тому пообіцяв нову еру відносин між Росією та Європою. І дійсно, він зробив так, як сказав: ми бачили атаку на Грузію, а через кілька років ми побачили, як він атакував Україну. Ми повинні пам’ятати про це, коли говоримо про безпеку в Європі, оскільки російське питання не є виключно справою Центрально-Східної Європи, це - справа всього Північноатлантичного альянсу і всього Євросоюзу”, - наголосив Моравецький.

Читайте також: Головною метою Росії є помститися за розпад СРСР - Порошенко

Він підкреслив, що складно говорити про спільну політику безпеки й оборони, якщо лише невелика група країн НАТО виділяє 2% ВВП на оборону.

Польський прем'єр наголосив, що Західна Європа, на відміну від країн Східної Європи, забула про традиційні військові загрози.

“Не може бути жодного поблажливого ставлення до агресорів, які порушують міжнародне право. Не можна співпрацювати з тими, хто беручи палець хоче потягнути всю руку”, - констатував Моравецький.

На його переконання, Європа має спільно реагувати на кіберзагрози. 

Він висловив думку, що в інформаційній війні Росія зараз переважає, і це потрібно брати до уваги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-