Австралія виділить $18 млн на допомогу Іраку

Австралія виділить $18 млн на допомогу Іраку

Укрінформ
Уряд Австралії впродовж трьох років надасть через Програму розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) 18 мільйонів доларів США для підтримки стабілізації в Іраку.

Про це заявила міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп.

«Австралія вважає стабілізацію Іраку необхідною умовою для повного знищення ІДІЛ та запобігання її відновленню. ІД та її ідеологія залишаються глобальною загрозою, і Австралія прагне її поразки. Ми визнаємо, що Ірак наштовхується на величезні гуманітарні проблеми і проблеми стабілізації - за оцінками ООН, 8,7 мільйона іракців потребують гуманітарної допомоги і майже 2,6 мільйона залишаються внутрішньо переміщеними особами. Масштабне руйнування житлових будинків, лікарень, шкіл та іншої важливої інфраструктури є серйозною перешкодою для повернення іракців. Особливо вразливими є жінки, діти і люди з обмеженими можливостями», - йдеться у заяві міністра.

Читайте також: Коаліція виділить 30 млрд доларів на відновлення Іраку від ІДІЛ

За її словами, це фінансування є частиною австралійського гуманітарного та стабілізаційного пакету допомоги Іраку у розмірі 100 млн доларів США, започаткованого в квітні 2017 року.

Фонд виділив більше 770 млн дол. США на понад 1600 проектів в Іраку й ефективно працює над створенням умов для повернення людей додому.

Читайте також: Туреччина дає $5 мільярдів на відновлення Іраку

Як повідомляв Укрінформ, на засіданні всесвітньої коаліції по боротьбі з ІДІЛ у Кувейті державами-учасницями було прийнято зобов'язання виділити на відновлення Іраку близько 30 млрд доларів у вигляді кредитів та інвестицій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-