Кишинів і Тирасполь поновили переговори

Кишинів і Тирасполь поновили переговори

440
Ukrinform
Перша в нинішньому році зустріч політичних представників Кишинева і Тирасполя на переговорах з Придністровського врегулювання пройшла в місії ОБСЄ у молдавській столиці. 

За підсумками зустрічі віце-прем'єра Молдови Христини Лесник і «міністра закордонних справ» невизнаної Придністровської Молдавської республіки Віталія Ігнатьєва підписано Протокол про врегулювання питань, пов'язаних з банківською діяльністю і захистом прав людини, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові

«Захист прав людини - одне з головних для нас питань, оскільки саме нам належить зайнятися забезпеченням захисту фундаментальних свобод громадян Республіки Молдова», - заявила на брифінгу політичний представник Молдови, віце-прем'єр з питань реінтеграції Лесник. 

Вона повідомила також, що напередодні Бюро з реінтеграції при уряді Молдови ініціювало кампанію «Книга для твоєї освіти: подаруйте книгу, інвестуйте в майбутнє». У рамках кампанії, яка триватиме до кінця березня цього року, кожен громадянин Молдови може дарувати книги, які поширюватимуться серед дітей з Придністровського регіону країни.

Читайте також: Молдова визнає придністровські дипломи про вищу освіту

Представник невизнаного Придністров'я висловив задоволення зустріччю, яка відбулася, заявивши, що наступна зустріч у розгорнутому форматі, за участі представників експертних робочих груп, пройде 21 лютого. 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-