Україна взяла участь у виставці Fruit Logisticа в Берліні

Україна взяла участь у виставці Fruit Logisticа в Берліні

Фото
Укрінформ
Після знаменитого «Зеленого Тижня» у середу в Берліні стартувала фахова виставка виробників фруктів, ягід, овочів, горіхів і переробленої продукції Fruit Logisticа, участь в якій бере й Україна.

На стендах вітчизняних виробників побувала кореспондент Укрінформу в Німеччині, яка поспілкувалася заступником міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгою Трофiмцевою.

«У цьому році ми професійно виступаємо, зі стендом, потужніше порівняно з попереднім роком: більше виробників, більший асортимент продукції. Це здорово», - зазначила Трофимцева.

Читайте також: Україна може збільшити експорт в ЄС за рахунок еко-продуктів

Вона звернула увагу на те, що вже в минулому році за деякими групами товарів, особливо це стосується ягід, було відзначено істотне збільшення експорту в ЄС.

«У нас є достатньо підстав для того, щоб ця тенденція тривала і в 2018 році», - підкреслила заступник міністра.

Чиновниця переконана, що участь у виставці, яка є не суто німецькою, але глобальною платформою з даної тематики, дуже корисна і для тих компаній, які беруть участь у якості експонентів, і приїхали в якості відвідувачів.

«Це дуже цінний досвід, оскільки це дійсно професійна виставка, де можна побачити, як це повинно робитися, як треба себе презентувати, як треба продавати свою продукцію, чим сьогодні в цілому дихає ринок», - зазначила вона.

Читайте також: Україна обіцяє привезти свій павільйон в Берлін на "Зелений тиждень"-2019

Тут реально можна знайти потенційних партнерів і покупців своєї продукції як з ЄС і з інших країн, а також порівняти себе зі своїми конкурентами світу, подивитися, що Україна дійсно може запропонувати, де ми є конкурентними, де у нас перевага, додала Трофимцева.

Україна представлена такими, зокрема, компаніями як Nizhyn Agroinvest, Vladam, Kalynivka, Ukrainian fruits&berries, Ukrsadprom Association, AGROSYNDICATE LTD, Ukrainian Fresh & Frozen Products, Enograi Ltd, Agro Patriot, USPA Fruit, LLC Production and Commercial Company «Melitopol Cherry», STARBERRY & WISEBERRY, LLC Ukrainian Berry Guild.

Украина принимает участие в выставке Fruit Logisticа в Берлине

Всього ж у виставці, яка триватиме 7-9 лютого, беруть участь понад 3100 компаній з понад 80 країн світу. Вони представляють повний виробничий ланцюжок – від збору врожаю до торговельної мережі. Відвідають експо, як очікується, більше 75 тис. трейдерів з понад 130 країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-