В Парижі штрафуватимуть за залишене сміття

В Парижі штрафуватимуть за залишене сміття

Укрінформ
Керівництво французької столиці вирішило вжити додаткові заходів для підтримання чистоти городянами та гостями міста: тепер за невкинуте у баки сміття штрафуватимуть у розмірі від 68 до 1500 євро.

Таке рішення було прийняте на засіданні міської ради 5 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми більше не будемо терпіти нецивілізованість громадян. Можна, безперечно, звинувачувати конкретно когось в цій мерії, можна вимагати виділення нових коштів, що ми робимо, але сьогодні проблема - у відсутності культури», - оцінила ситуацію мер Парижа Анн Ідальго.

Читайте також: Сміття - гроші: чому німці сортують відходи

Опозиційні представники міськради розкритикували діяльність Ідальго щодо підтримання порядку в місті, якого, на їхню думку, їй не вдалося навести за чотири роки на посаді.

Натомість мера Парижа переконана, що чистота в місті - це спільна справа всіх, хто в ньому мешкає та приїздить в гості, а не лише мерії.

Читайте також: У Дубаї 120 тисяч будинків отримуватимуть електроенергію від переробки сміття

На засіданні міськради було заслухано підсумки роботи експертної групи, які запропонувала 45 заходів з підтримки чистоти в місті. Міськрада затвердила всі з них, зокрема проведення спеціальних уроків у школах, роз'яснювальні роботи серед жителів, купівлю спеціального обладнання і розширення міських служб з прибирання сміття, а також штрафи від 68 до 1500 євро за сміття, залишене в непризначеному для цього місці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-