Чехія збільшила квоту на працівників з України

Чехія збільшила квоту на працівників з України

839
Ukrinform
Уряд Чехії ухвалив рішення про збільшення кількості робочих віз для українців, а також про прискорення та спрощення процедури їх надання.

Про це повідомляє DW з посиланням на Міністерство закордонних справ Чехії.

"Щомісяця Чехія видаватиме громадянам України до 800 додаткових робочих віз. При цьому процедура видачі таких віз прискориться та спроститься", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Чехія збільшує кількість дозволів на роботу для українців – Перебийніс

Раніше цього тижня Союз працедавців Чехії, Торгово-промислова палата Чеської Республіки та Конфедерація чеської промисловості звернулися з листом до уряду у Празі, у якому закликали спростити процедуру найму робочої сили з України. У листі зазначалося, що в країні нині 132 тисячі відкритих вакансій, головним чином йдеться про сферу ІТ, будівництво, промисловість, електроніку, авто- та машинобудування.

Як відомо, восени 2015 року, у розпал кризи біженців, Чехія ухвалила закон, який передбачав суттєве спрощення та пришвидшення видачі віз українським громадянам з технічною освітою - інженерам, технічним спеціалістам та фахівцям у сфері IT. Згідно з цим законом майже 3800 українців щороку можуть отримувати чеську робочу візу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-