Росія засекретила закупівлі військових і спецслужб

Росія засекретила закупівлі військових і спецслужб

Укрінформ
Міністерство оборони РФ і спецслужби країни тепер проводитимуть закупівлі закритими способами.

Про це повідомляє "Комерсант" з посиланням на роз'яснення міністерства фінансів,

Згідно з роз'ясненнями Федеральна служба безпеки (ФСБ), Служба зовнішньої розвідки (СЗР), Міноборони РФ, а також підвідомчі цим структурам організації тепер можуть проводити закупівлі для забезпечення потреб оборони і безпеки держави тільки закритими способами. Способи цих закупівель визначить закон "Про контрактну систему".

З роз'яснень також випливає, що Міноборони, ФСБ і СЗР буде заборонено розміщувати інформацію про закупівлі в Єдиній інформаційній системі (ЄІС). Йдеться про конкурсну документацію, протоколи конкурсної комісії, плани закупівель і плани-графіки закупівель. Також закон забороняє розміщувати в ЄІС відомості про банківські гарантії і про укладені контракти. Оборонне відомство і спецслужби країни можуть проводити закупівлі тільки у формі закритого аукціону на електронному торговельному майданчику для держоборонзамовлення.

Читайте також: У Шойгу назвали "помилкою" публікацію скріншотів з гри

Уряд РФ підготував попередній список зі 126 компаній, конкурентні закупівлі за участю яких після 15 грудня можуть перевести з відкритих майданчиків у закриту систему закупівель з оборонзамовлення (майданчик Сбєрбанку). У цей список увійшли також банки і структури банківських груп.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-