У Держдумі РФ відреагували на

У Держдумі РФ відреагували на "безпрецедентний тиск" з боку США

1178
Укрінформ
У Держдумі РФ відреагували на розширення санкцій США проти Росії.

Голова комітету Держдуми РФ з міжнародних відносин Леонід Слуцький заявив, що розширення санкцій США - ще один деструктивний крок, який погіршує відносини між РФ і США, передає "РИА Новости".

"Нові санкції США - ще один деструктивний крок, який погіршує ситуацію у російсько-американських відносинах. Очевидно, що це робиться з огляду на власні геополітичні інтереси, недобросовісну конкуренцію і забезпечення переваги на світових ринках", - заявив російський політик.

Водночас заступник голови Держдуми Сергій Неверов назвав розширення санкцій безпрецедентним тиском з боку США.

"У Росії величезний потенціал. І поступово, ми бачимо це вже в бюджеті 2018 року, ми знову вийдемо на економічне зростання. І ніякі санкції нас не залякають", - заявив він.

Як повідомлялося, офіс з питань контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США розширив список санкцій проти Росії, додавши до нього 21 фізичну особу, а також понад два десятки організацій та підприємств.

Читайте також: США розширили санкції проти Росії

Новий список доповнює санкції, запроваджені через російську агресією проти України, уточнюється в документі. 

Так, в індивідуальному переліку в санкційний список включені 13 жителів українських регіонів - головним чином з окупованих територій сходу України й півострова Крим, у тому числі Донецька, Луганська, Севастополя, міст Ровеньки й Молодогвардійськ. Серед інших також вказаний так званий "міністр державної безпеки "ДНР" Володимир Павленко.

Решту індивідуального списку становлять громадяни Росії, у тому числі заступник міністра енергетики Андрій Черезов, директор департаменту російського Міненерго Євген Грабчак та ще п'ятеро росіян.

У санкційному списку також опинилися дев'ять компаній, які мають юридичну реєстрацію в Росії, Польщі та в окупованому росіянами грузинському регіоні Південна Осетія. 

Окремо в списку вказані організації, які підпадають під "секторальні санкції". Серед них - "Калінінграднафтопродукт", "Кінеф", "Кіришинафтооргсінтез", "Кіришиавтосервіс", "Ленгіпронафтохім", "Медіа-Інвест", "Новгороднафтопродукт", "Псковнафтопродукт", "Сургутнафтогазбанк", "Тверьнафтопродукт", "Совхоз "Червишевський", "Страхове товариство "Сургутнафтогаз" та "Сургутмеблі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-