Форум у Давосі: сьогодні мають виступити Порошенко й Трамп

Форум у Давосі: сьогодні мають виступити Порошенко й Трамп

2862
Укрінформ
Сьогодні - останній день роботи цьогорічного Всесвітнього економічного форму в Давосі. День перед закриттям буде наповнений не лише актуальними дискусіями, а й двосторонніми зустрічами на високому та найвищому рівні.

Про це повідомляється на офіційному сайті форуму.

Серед основних подій - панель для обговорення: «Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?», в якій візьме участь Президент України Петро Порошенко. Про актуальні проблеми регіону він говоритиме з президентом Литви Далею Грибаускайте, президентом Польщі Анджеєм Дудою та єврокомісаром з питань політики сусідства і переговорів про розширення Йоганнесом Ганом. 

До учасників Всесвітнього економічного форуму звернеться президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп. Запланована його зустріч з президентом Швейцарії Аленом Берсе, після чого швейцарський лідер дасть прес-конференцію. 

Читайте також: Давоські придибенції, або Чому зламався робот Софія

Під час дискусії на панелі «Мости проти кордонів: міграційна дилема порушуватимуться болючі питання, пов'язані з масовим переселенням людей, незаконною міграцією та змінами у підходах до цієї проблеми. 

Серед тематичних обговорень будуть також «Майбутні потрясіння: кібервійна без правил»; «Азія: четверта індустріальна революція», «Чи зможуть повернутися вільні ринки?»; «Кінець легким грошам» та багато інших. Йтиметься також про проблеми медицини, освіти, захист прав людини та подолання колосальної соціальної нерівності в окремих країнах.  

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард візьме участь у дискусії: «Глобальний економічний прогноз», де йтиметься про основні ризики та перспективи розвитку світової економіки у 2018 році. 

Останній день роботи форуму буде насичений двосторонніми переговорами та консультаціями. Зокрема очікується, що глава української делегації зустрінеться зі своїм американським колегою. 

Як повідомлялося раніше, Петро Порошенко візьме участь у неформальному засіданні світових економічних лідерів «Створення спільного майбутнього у розколотому світі» та виступить під час інвестиційної панелі Української асоціації венчурного і приватного капіталу в Ukrainian House Davos.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-