
В Італії чоловік стріляв з балкона будинку по перехожих: є поранені
751
Ukrinform
В місті Беллона в південній області Кампанія місцевий житель відкрив стрілянину з балкона свого будинку по перехожих.
Про це йдеться в повідомленні на сайті італійського інформаційного агентства ANSA.
"Озброєний рушницею чоловік кричав, що вбив свою дружину, після чого відкрив вогонь по людях, які зібралися біля будинку", - сказано в повідомленні.
В результаті стрілянини поранення отримали п'ять осіб, в тому числі один з карабінерів, які приїхали за викликом на місце події.
Після стрілянини чоловік забарикадувався у своїй квартирі, правоохоронці ведуть з ними переговори і умовляють здатися. Район повністю оточено поліцією.
За інформацією видання La Repubblica, стрілка звати Давид Манго, йому 48 років, він місцевий житель. Також повідомляється, що його 14-річній доньці вдалося втекти з дому.