Ізраїль показав транскордонний тунель, викопаний терористами

Ізраїль показав транскордонний тунель, викопаний терористами

Фото
Укрінформ
Ізраїль продемонстрував створений терористами «Хамас» 2-км тунель, що сполучає Сектор Газа та Ізраїль.

Про це повідомляє Reuters.

«Тунель, висотою у один повний зріст людини, зміцнений бетонним панелями. Його виявили у 120 м вглиб території Ізраїлю поблизу міста Кісуфім на глибині у 6 метрів під час того, як будівельники прокопували шлях до поверхні, аби створити вихід», - йдеться пише Reuters.

Читайте також: Трамп: Для перенесення посольства США до Єрусалима знадобиться більше року

Унаслідок ізраїльської операції зі знищення підземного ходу, що відбулася 30 жовтня, загинуло 12 бойовиків із Гази, більшість із яких були ісламськими джихадистами.

Фото: Reuters
Фото: Reuters

Саме джихадисти взяли на себе відповідальність за створення тунелю, заявивши, що він будувався для нападу на Ізраїль під час майбутніх сутичок.

«Цей тунель був одним із трьох, що були знищені протягом останніх двох місяців. Загрози не зникла, як і терор зі сторони Хамасу», - заявив під час прес-туру речник армії Ізраїлю Джонатан Конрікус.

Фото: Reuters
Фото: Reuters
Читайте також: Ердоган хоче обговорити з Папою Римським статус Єрусалима - ЗМІ

Reuters додає, що палестинські копачі тунелів вже тривалий час активно діють у районі Сектору Газа, використовуючи підземні ходи для контрабанди зброї, а також обходження суворих обмежень, накладених на транскордонний рух товарів та людей Ізраїлем та Єгиптом. Необхідність обмежень Ізраїль аргументує питаннями безпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-