Катрін Денев вибачилася перед жертвами сексуального насильства

Катрін Денев вибачилася перед жертвами сексуального насильства

1068
Укрінформ
Французька актриса Катрін Денев вибачилася перед жертвами сексуального насильства, почуття яких могли бути ображені підписаним нею відкритим листом із засудженням кампанії проти домагань.

Звернення 74-річної актриси опубліковано на сайті видання Liberation, повідомляє ВВС

"Я віддаю належне усім жертвам цих огидних дій, які могли відчути себе ображеними листом, опублікованим Le Monde. У них і тільки в них я прошу вибачення", - заявила Денев.

Вона зазначила, що в тому листі не було нічого, що виправдовувало б сексуальні домагання. "Інакше я б його не підписала", - підкреслила актриса.

Читайте також: Катрін Денев: руки геть від чоловіків-залицяльників!

Як відомо, в газеті Le Monde минулого тижня опубліковано листа, під яким підписалося близько 100 відомих письменників, актрис і науковців, у якому кампанія проти сексуальних домагань, що розгорнулася після низки гучних сексуальних скандалів, названа пуританством. Підписанти також засудили хвилю "доносів" на чоловіків. Зокрема, в листі говорилося, що "чоловіки були змушені відмовитися від своєї роботи тільки через те, що торкнулися чийогось коліна або спробували когось поцілувати". Автори пишуть, що такий підхід до проблеми допускає ставлення суспільства до жінки як до слабкої істоти, одвічної жертви.

Це звернення породило велику дискусію у Франції. Зокрема, група з близько 30 феміністок випустила заяву із обвинуваченням Денев та інших підписанток у спробі зам'яти скандали, породжені справою щодо обвинуваченого в насильстві відомого голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, і в повній зневазі до жертв сексуального насильства.

Як повідомлялося, у жовтні 2017 року в США цілий ряд актрис, у тому числі Анджеліна Джолі і Гвінет Пелтроу, звинуватили Вайнштейна в сексуальних домаганнях, після чого того було звільнено із заснованої ним компанії і виключено з цілого ряду професійних співтовариств.

Вайнштейн заперечив усі звинувачення в сексі без згоди жінок, проте визнав, що його поведінка принесла "багато болю".⁥

Фото: Getty Images

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-