Колишній віце-президент ФІФА визнав отримання грошей від Німеччини

Колишній віце-президент ФІФА визнав отримання грошей від Німеччини

1042
Ukrinform
Колишній віце-президент Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА), катарський підприємець Мохаммед Бін Хаммам визнав отримання грошей з Німеччини в зв'язку з проведенням у ФРН чемпіонату світу з футболу 2006 року.

Про це повідомляє DW.

"6,7 млн євро дійсно були переведені на мій рахунок. Але мені б хотілося зрозуміти, навіщо було підкуповувати мене за те, що ви вже й так отримали. Сума надійшла на мій рахунок вже після прийняття рішення про проведення чемпіонату світу у ФРН", - розповів екс-функціонер в інтерв'ю, яке буде показано в ефірі німецького телеканалу ZDF у неділю, 14 січня.

Згадана сума була переведена на рахунок  фірми Kemco в 2002 році, що належить Бін Хаммаму. При цьому була реалізована складна фінансова схема, до якої, можливо, причетний голова оргкомітету ЧС-2006, легендарний німецький футболіст Франц Беккенбауер. Призначення цього пеказу досі залишається загадкою: рішення про те, що турнір пройде в Німеччині було прийнято в Цюріху двома роками раніше.

Читайте також: ФІФА може не допустити Іспанію на чемпіонат світу-2018 з футболу

У 2016 році комітет з етики ФІФА почала розслідування обставин, при яких Німеччина отримала право на проведення чемпіонату світу з футболу 2006 року. Передбачалося, що в німецькому заявочному комітеті була створена "чорна каса", куди було таємно перераховано в 2000 році 10,3 млн швейцарських франків (6,7 млн євро).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-