Верхівка поліції Бухареста подала у відставку після секс-скандалу

Верхівка поліції Бухареста подала у відставку після секс-скандалу

1392
Ukrinform
У Румунії керівник Управління поліції Бухареста Ніку Орландо і його заступник Маріус Штефан подали у відставку через скандал зі звинуваченням у педофілії співробітника Дорожньої поліції Еуджена Стана. 

Як заявили в Генеральній прокуратурі Румунії, у кримінальній справі про педофілію, головним фігурантом якої є Стан, проходять ще 22 співробітники румунської поліції, повідомляє власний кореспондент Укрінформу. 

За даними, які були оприлюднені в доповіді керівника Головного управління поліції МВС Румунії Богдана Депреску, відносно багатьох співробітників поліції, включаючи керівників Бухарестського управління поліції, проводяться попередні службові перевірки за порушення професійної етики і протекцію, яку вони надавали звинувачуваному в педофілії Стану. Перевірки проводяться і відносно головного психолога МВС, оскільки, згідно з матеріалами попереднього слідства, поліцейський-педофіл отримав ще й право постійного носіння табельної зброї. 

Раніше повідомлялося і про можливу відставку міністра внутрішніх справ Кармен Дан, проте сама міністр відмовилася подати прохання про відставку, заявивши, що це питання має бути вирішене її колегами по Соціал-демократичній партії. 

Читайте також: Глава МВС Румунії йде у відставку через скандал з поліцейським-педофілом

Як повідомляв Укрінформ, Генеральна прокуратура Румунії розслідує кримінальну справу про педофілію, головним фігурантом якої є співробітник Дорожньої поліції Еуджен Стан. Йому інкримінуються 15 випадків сексуального насильства над дітьми і жінками. По окремих епізодах слідчі мають відповідні записи з камер відеоспостереження. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-