Один зі штатів в Австралії звинуватив уряд у розпалюванні расової ворожнечі

Один зі штатів в Австралії звинуватив уряд у розпалюванні расової ворожнечі

1175
Ukrinform
Поліція австралійського штату Вікторія створила спільну робочу групу з лідерами африканських громад регіону для боротьби зі злочинністю, щоб запобігти поширенню расистської кампанії проти молодих афроавстралійців.

Про це повідомляє телекомпанія АВС.

«Це наш обов'язок і відповідальність як суспільства - вирішити наявні проблеми, але не потрібно змішувати їх з політикою», - заявило керівництво робочої групи, коментуючи збільшення кількості злочинів за участю африканців.

Питання расової дискримінації в австралійському Мельбурні загострилися після того, як минулого тижня федеральний міністр Грег Хант заявив, що місцева влада не може контролювати «африканські банди».

Його коментарі з'явилися після кількох злочинів за участю африканців, що потрапили у заголовки ЗМІ. 

Згодом схоже занепокоєння висловили прем'єр-міністр Малкольм Тернбулл та міністр внутрішніх справ Пітер Даттон, які заявили, що Мельбурн став небезпечним містом для життя.

У відповідь керівництво штату виступило зі звинуваченнями щодо розпалювання міжнаціональної ворожнечі у регіоні.

До них долучилися лідери африканських громад, заявивши, що така риторика міністрів ставить під загрозу життя простих австралійців африканського походження.

Керівник поліції Вікторії визнав факт збільшення громадського розладу та зловживань з боку африканської молоді, однак заперечив збільшення криміногенної обстановки у Мельбурні в цілому.

Тому, щоб зняти напругу, поліція та африканська громадськість Мельбурна домовилися про створення спільного органу щодо моніторингу та профілактики злочинності за участю африканських австралійців.

Читайте також: В Австралії дозволили гей-шлюби: сфера послуг виявилась неготовою

Робоча група муситиме інформувати поліцію про випадки порушення громадського спокою як з боку африканської молоді, так і проти неї.

Очікується, що перша зустріч групи відбудеться вже завтра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-