SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Штайнмайєр провів новорічний прийом у палаці Бельвю - 09.01.2018 15:17 — Новини Укрінформ
Штайнмайєр провів новорічний прийом у палаці Бельвю

Штайнмайєр провів новорічний прийом у палаці Бельвю

Фото
675
Ukrinform
Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр впевнений, що демократія в країні є сильною завдяки небайдужості німецьких громадян до того, що відбувається в політиці та суспільному житті.

Про це він заявив на новорічному прийомі для представників громадськості 9 січня у палаці Бельвю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наша ліберальна демократія сильна і міцна, поки є такі люди, як ви, які захищають людську гідність, відкритість світу і толерантність", - заявив Штайнмайєр.

Читайте також: У Берліні розпочалися переговори з формування коаліції

Глава держави подякував гостям, які задіяні у найрізноманітніших сферах – від допомоги біженцям до захисту довкілля. Він зазначив, що нерідко їм доводиться діяти на тлі "антидемократичного мислення, ненависті і насильства".

Штайнмаєр провів новорічний прийом у палаці Бельвю / Фото: Ольга Танасійчук, Укрінформ

На прийомі також були присутні канцлер Ангела Меркель і інші політики, які виконують обов'язки членів уряду, депутати Бундестагу від усіх фракцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-