У ФРН пропонують відмовитися від скорочення викидів на 40% за два роки

У ФРН пропонують відмовитися від скорочення викидів на 40% за два роки

887
Ukrinform
Учасники зондувальних переговорів щодо формування "великої коаліції" у Німеччині пропонують відмовитися від важливого цільового показника щодо захисту клімату, який раніше був зафіксований урядом Німеччини.

Про це повідомляє DW.

Йдеться про зобов'язання країни скоротити до 2020 року викиди вуглекислого газу на 40 відсотків у порівнянні із 1990 роком. Як повідомили агентству dpa в понеділок, 8 січня, джерела, знайомі з перебігом переговорів, про це домовилися представники трьох партій у переговорній групі, яка опікується питаннями енергетики, клімату та захисту довкілля.

У пропозиції, яка ще не схвалена лідерами партій та фракцій, зазначається, що ця короткострокова мета не може бути досягнута до 2020 року з огляду на теперішню ситуацію. Водночас пропонується ухвалити пакет заходів, який би уможливив досягнення цього показника на початку 2020-х років.

Читайте також: Меркель побажала собі та німцям нового уряду в Новому році

Також учасники можливої "великої коаліції" планують зберегти інший цільовий показник - скорочення викидів на 55 відсотків до 2030 року. Сторони також погодилися, що частка відновлюваних джерел енергії в споживанні електроенергії повинна зрости до 2030 року до 65 відсотків, повідомляє агенція Reuters з посиланням на свої джерела. Зараз ця частка становить близько третини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-