Макмастер: США не мають допустити втручання РФ в демократичний процес

Макмастер: США не мають допустити втручання РФ в демократичний процес

Укрінформ
Одним із найважливіших завдань для США є розкриття російського втручання у вибори в усьому світі, щоб надалі не допустити втручання Москви в демократичний процес.

Про це радник Білого дому з питань національної безпеки Герберт Макмастер сказав в інтерв'ю «Голосу Америки».

«Ми маємо знайти спосіб протистояти цій дуже складній стратегії втручання. Це новий вид загрози, який Росія справді вдосконалила – використання засобів дезінформації та пропаганди, а також соціальних мереж, щоб поляризувати суспільства та спільноти», – сказав Макмастер.

Читайте також: Росія відмовилася впустити американського сенатора

Макмастер додав, що «підступні – це правильне слово» для опису дій Росії.

«Росіяни також виявляли активність у Європі - і під час недавніх виборів у Франції, і на іспанському референдумі про статус Каталонії. Ми бачили їх активність у Мексиці, спроби спровокувати путч у Чорногорії. Зірвати завісу з російської кампанії дестабілізації – це перший важливий крок, який дозволить всім побачити їх справжні наміри, а, отже, послабить їх можливості сіяти невпевненість в людях і налаштовувати спільноти одну проти одної», - вважає радник з національної безпеки.

Американські спецслужби переконані, що російська влада стоїть за спробами вплинути на результат виборів 2016 року у США. У кількох країнах Європи також дійшли висновку, що Росія намагалася втрутитися у вибори, зокрема, у Франції, Іспанії та під час голосування щодо Brexit у Великій Британії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-