Ходорковський відкрив новий сайт замість заблокованої

Ходорковський відкрив новий сайт замість заблокованої "Открытой России"

Укрінформ
Редакція сайту "Открытая Россия", заблокованого на вимогу Генпрокуратури РФ, почала роботу над новим інформаційним проектом "МБХ медиа", що належить особисто Михайлу Ходорковському.

Про це Ходорковський оголосив у зверненні на "МБХ медиа".

"З глибоким сумом повідомляю про те, що колектив редакції сайту "Открытая Россия" розпочинає роботу над новим проектом - "МБХ медиа". Це новий мережний ресурс, що належить мені особисто. Таке рішення ми прийняли, оскільки за новим "законом" судовий спір про скасування блокування сайту може тягнутися майже рік, а переходити до інших форм інформаційного протистояння я буду у разі вичерпання всіх можливих методів, передбачених "їх" законами", - йдеться у зверненні Ходорковського.

За словами головного редактора "Открытой России" Вероніки Куцилло, за останні дев'ять днів сайт руху через блокування Роскомнагляду був змушений змінити більш як 20 дзеркал. "І хоча читачі виявилися дуже відданими, зрозуміло, що довго так жити не можна. Тому на зло Роскомнагляду і Генпрокуратурі ми запустили новий сайт", - сказала Куцилло.

Читайте також: Ходорковський назвав майбутні вибори президента РФ "путінським договорняком"

11 грудня Роскомнагляд вніс до реєстру заборонених ресурсів сайт "Открытой России" і інших проектів, пов'язаних із засновником руху Михайлом Ходорковським. Це було зроблено на підставі закону "Про інформацію", що дозволяє блокувати сайти "небажаних" організацій або із закликами до масових безпорядків і екстремізму. В "Открытой России" заперечують зв'язок з організаціями, визнаними небажаними, і оголосили про намір оскаржити блокування сайтів у суді.

Окрім блокування сайту, Роскомнагляд звертався до керівництва найбільших соціальних мереж з вимогою видалити там акаунти "Открытой России". Проте 21 грудня глава відомства Олександр Жаров уточнив, що тепер Роскомнагляд вимагає від соцмереж лише видалити протиправну інформацію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-