Берлін збільшив інвестиційну підтримку західних Балкан - 14.12.2017 06:11 — Новини Укрінформ
Берлін збільшив інвестиційну підтримку західних Балкан

Берлін збільшив інвестиційну підтримку західних Балкан

754
Ukrinform
Німеччина збільшила підтримку Інвестиційної структури західних Балкан (WBIF) майже на 600 тис євро.

Про це в середу повідомили в МЗС ФРН, передає кореспондент Укрінформу.

«WBIF зарекомендувала себе як ефективний інструмент в рамках підтримки приєднання до ЄС держав західних Балкан. Тому Міністерство закордонних справ Німеччини вирішило збільшити підтримку WBIF в цьому році одноразово майже на 600 тис євро - до 1,6 млн. євро», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Німеччині сьогодні стартують переговори про створення уряду

Таким чином, федеральний уряд підтримує процес прилучення шести країн західних Балкан до Європейського Союзу і наголошує інтерес, який має Німеччина до поліпшення економічної динаміки цих держав.

"Наближення цих країн до цінностей ЄС також вносить значний внесок у їх подальший демократичний, правовий та економічний розвиток... Здійснення і успіх важливих реформ в країнах Західних Балкан відповідає німецьким інтересам", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Німеччина порахувала допомогу Україні: €800 мільйонів за три роки

Нагадаємо: інвестиційна структура для країн західних Балкан (Сербія, Чорногорія, Боснія та Герцеговина, Македонія, Косово і Албанія. - Ред.) була заснована за спільної ініціативи Європейської комісії, Банку розвитку Ради Європи, Європейського банку реконструкції і розвитку і Європейського інвестиційного банку в грудні 2009 року. Німеччина зробила раніше в неї внески у розмірі 11 млн. євро. Найбільшими кредиторами, крім ФРН, є Норвегія, Швеція і Австрія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>