У Франції на телемарафоні зібрали €75 мільйонів на дослідження рідкісних хвороб

У Франції на телемарафоні зібрали €75 мільйонів на дослідження рідкісних хвороб

1677
Укрінформ
У Франції на наймасштабнішій щорічній телевізійній благодійній акції Telethon зібрали 75,6 мільйона євро на дослідження рідкісних нервово-м'язових захворювань.

Ця сума не остаточна, оскільки пожертви можна ще перераховувати тиждень після урочистого завершення марафону. Марафон проходить щороку і триває 30 годин, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цього року була зібрана дещо менша сума, ніж минулого. Ми свідомі того, що французи, які є учасниками Telethon, вчора оплакували Джонні Холлідея. Ми розуміємо, що французам було не до цього. Впевнена, що пожертви від них надійдуть найближчими днями", - зазначила керівник асоціації боротьби з міопатією Лоренс Тьєнен-Ерме, яка виступає організатором телемарафону.

Telethon щороку збирає кошти на дослідження в області генних нервово-м'язових захворювань та деяких інших хвороб. Уперше він відбувся у 1987 році.У 2016 році Telethon у день завершення зібрав 80,3 млн євро, учасники перераховували кошти і пізніше, в результаті сума сягнула 92,7 млн євро.

Читайте також: Дитяче харчування відомої фірми знімають з продажу через сальмонелу

Загалом заходи Telethon охоплюють близько 10 тисяч населених пунктів Франції. У деяких містах Франції марафону присвячують народні гуляння, особливі заходи, навіть встановлють рекорди. У місті Бейна, що в центральній частині країни, цьогоріч сплели довжелезний шарф (майже 80 км завдовжки), а на півдні країни у місті Фрежусі приготували величезну яєшню (з 15 тисяч яєць).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-